Duben

4. dubna se zúčastnila naše třída velikonočních dílen ve škole. Kluci si upletli pomlázku, holky zase vyrobily pěkné velikonoční dekorace a přání. Ke konci měsíce začal čas atletických tréninků na stadionu Dukla. Společně jsme také oslavili Den Země. Vyprávěli jsme si o činnostech pro planetu škodlivých a prospěšných, o době rozkladu odpadků v přírodě, o třídění odpadu. Vyrobili jsme plakát s názvem Chraňme Zemi a vymysleli ekologické desatero. Všichni  jsme pomohli vyčistit prostor kolem školy od odpadků. V hodině chemie jsme se věnovali naší oblíbené činnosti - pokus o přítomnosti tuků v mléce. Některá děvčata byla v rámci projektu v OU Chroustovice.

Mgr. Milena Vašíčková